Uprava i administracija

Info
fzs@fzs.sum.ba 

Dekan
dr. sc. Ivan Vasilj, red. prof.
ivan.vasilj@fzs.sum.ba

Voditelj poslijediplomskog doktorskog studija
dr. sc. Mladen Mimica, red. prof.
mladen.mimica@fzs.sum.ba

Voditelj diplomskog studija
dr. sc. Zdenko Ostojić, red. prof.

Prodekan za znanost 
dr. sc. Dragan Babić, izv. prof.
dragan.babic@fzs.sum.ba

Prodekan za nastavu
dr. sc. Vajdana Tomić, izv. prof.
vajdana.tomic@fzs.sum.ba

Tajnik
Vedran Ramljak, dipl. iur
vedran.ramljak@fzs.sum.ba
tel:00387 36 337 065

Tajnica dekana
Željka Kljajo, prof.
zeljka.kljajo@fzs.sum.ba 
tel: 00387 36 337 050

Voditeljica financijske službe
Željka Zovko, dipl. oec
zeljka.zovko@fzs.sum.ba
tel: 00387 36 337 056

Studentska referada
Voditeljica studentske referade

Snježana Jurilj
snjezana.jurilj@fzs.sum.ba
tel: 00387 36 337 054

Mirjana Đuzel
mirjana.djuzel@fzs.sum.ba

Kristian Planinić
kristian.planinic@fzs.sum.ba

Referent za preddiplomsku nastavu
Sanda Mandić, ing.
sanda.mandic@fzs.sum.ba
tel: 00387 36 337 055

Referent za diplomsku nastavu
Mirela Luburić, mr. fizioterapije
mirela.luburic@fzs.sum.ba
tel: 00387 36 337 059

Voditelj Knjižnice
Josip Šimić, dipl. bibliotekar
josip.simic@fzs.sum.ba
tel:00387 36 337 063

Knjižnica/Skriptarnica
Marin Boras
marin.boras@fzs.sum.ba

Blagajnica
Anita Hukara
anita.hukara@fzs.sum.ba 

mr. sc. Ivona Ljevak
ivona.ljevak@fzs.sum.ba

Vanda Zovko Omeragić,dipl. fiz.
vanda.z.omeragic@fzs.sum.ba